Marešová Milada (Praha 1901 - 1987 Praha)
Před zelinářstvím, signováno vpravo dole Marešová, tuš a akvarel/papír, 15,5 x 25,5 cm (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |