Engelmüller Ferdinand (Praha 1867 - 1924 Praha)
Pohled na Grandhotel Pupp v Karlových Varech, signováno a datováno vpravo dole F. Engelmüller 01 (?), kombinovaná technika/papír fixovaný na kartonu, 15,5 x 22 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |