Sychra Vladimír (Praha 1903 - 1963 Praha)
Dáma se slunečníkem, signováno a datováno vpravo dole tužkou V. Sychra 1940, barevná litografie/papír, 40 x 35 cm, sklo, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |