Vettori Ernst (činný ve 20. století)
Dívka s růžovým šátkem, signováno vpravo dole E. Vettori, pastel/papír, 44,5 x 30 cm, sklo, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |