Špillar Karel (Plzeň 1871 - 1939 Praha)
Milenci, signováno vlevo dole tužkou K. Špillar, vpravo dole číslováno tužkou 2., litografie/papír, 29 x 42 cm, zahnědlé okraje, pasparta, sklo, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |