Mucha Alfons (Ivančice 1860 - 1939 Praha)
Pěvecké sdružení učitelů moravských, signováno a datováno vlevo dole ve štočku Mucha 1911, barevná litografie/papír, 105,5 x 77 cm, poškozeno, sklo, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 70.000,-
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |