Italský malíř 1. poloviny 19. století
Motiv z Říma, nečitelně signováno vpravo dole, datováno 1824, sépiová kost/papír fixovaný na kartonu, 42 x 58 cm (výřez papsarty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |