Reichelt Augusta Wilhelmine (1840 - 1907)
Vila v zahradě, signováno vpravo dole W. Reichelt, olej/plátno, 32 x 24 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |