Vochoč Jan (Praha 1865 - 1920 Praha)
Budňany (Karlštejn), popsáno, signováno a datováno vpravo dole Budňany Vochoč 1897, olej/karton, 34 x 61 cm, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |