Středoevropský malíř 1. poloviny 19. století
Krajina s hradní zříceninou, nesignováno, olej/plátno, 68,5 x 93,5 cm, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |