Brožík Václav (Železný Hamr 1851 - 1901 Paříž)
Studie hlavy muže pro obraz Přemyslovci z cyklu Tři doby země české, signováno vlevo dole V. Brožík, na napínacím rámu pozůstalostní pečeť, olej/plátno fixované na kartonu, 38 x 30,5 cm, lehce poškozená malba (Šm)
Studie zachycuje jedno z postav obrazu, který brožík namaloval v roce 1883 pro královskou lóži Národního divadla v Praze
24.09.2016 - 15:00
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |