Skramlík Jan (Praha 1860 - 1936 Praha)
Svatební hostina, signováno vpravo dole J. Skramlík, olej/plátno, 108 x 135 cm, poškozený řezbovaný rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 110.000,-
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |