Multrus Josef (Praha 1898 - 1957 Praha)
Pivoňky, signováno vlevo dole Multrus, olej/karton, 59 x 40 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |