Hudeček František (Němčice u Holešova 1909 - 1990 Praha)
Letní krajina, signováno a datováno vpravo dole Fr. Hudeček 36, olej/plátno, 72 x 105 cm, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 32.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |