Stoitzner Konstantin (1863 - 1934)
Alpská krajina, signováno vpravo dole Konstantin Stoitzner, olej/plátno, 79,5 x 100 cm, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |