Feigl Bedřich (Praha 1884 - 1965 Londýn)
Mořská zátoka s plachetnicemi, signováno a datováno vlevo dole Feigl 1937 (?), olej/plátno, 60,5 x 80,5 cm, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 38.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |