Bánsághi Vincent (Resita 1881 - 1960 Chľaba)
Zátiší s květinami, signováno vpravo dole V. Bánsaghi, olej/plátno, 76,5 x 82 cm, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |