Gareis Antonín ml. (Praha 1837 - 1922 Praha)
Karbaníci, signováno vpravo dole A. r¨Gareis, olej/karton, 44 x 33,5 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm)
Provenience: sbírka Prokopa Huga Tomana, soukromá sbírka, Praha
24.09.2016 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |