Arnegger Alois (Vídeň 1879 - 1963)
Jarní krajina, signováno vlevo dole A. Arnegger, olej/plátno, 73,5 x 100 cm, restaurováno rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |