Kozák Václav (Kolín 1889 - 1969 Kolín)
Krajina s vesnicí, signováno vpravo dole V. Kozák, olej/karton, 35 x 49 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |