Urban Bohumil Stanislav (Kostelec nad Labem 1903 - 1998 Praha)
Kytice, signováno a datováno vpravo dole B. S. Urban 57, olej/sololit, 65 x 50 cm, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |