Kaloč Jiří (Sezimovo Ústí 1943)
Zima I, signováno a datováno vlevo dole Kaloč Jiří 1985, akryl/sololit, 100,5 x 84 cm, lišta (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |