Šerých Jaroslav (Havlíčkův Brod 1928 - 2014 Praha)
Misantrop a bílý stín, signováno a datováno vlevo dole Jaroslav Šerých 1997, kombinovaná technika/plátno, 55 x 40 cm, sklo, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |