Bauch Jan (Praha 1898 - 1995 Praha)
Lidická matka, signováno a datováno vlevo nahoře Jan Bauch 1945, olej/plátno, 50 x 65 cm, lehce poškozený rám (Šm)
Vystaveno: Jan Bauch: Gemälde – Plastiken 1928 – 1987, Österreichisches Kulturzentrum, č. k. 16 (zapůjčeno z majetku autora)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 120.000,-
CZK 180.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 120.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |