Nešleha Pavel (Praha 1927 - 2003)
Bez názvu, monogramováno a datováno vlevo dole P.N. 89, olej/sololit, 113,5 x 162 cm, lehce poškozená malba, lišta (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |