Rittstein Michael (Praha 1949)
Pohodlí, signováno a datováno vpravo dole M. Rittstein 92, na zadní straně popsáno, datováno a signováno Pohodlí 1992 M. Rittstein, olej/sololit, 45 x 55 cm, lišta (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 45.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |