Belan Ctibor (Močiar 1920 - 1991 Bratislava)
Bez názvu, signováno a datováno vlevo nahoře Belan 46, olej/karton, 64 x 57 cm, poškozená malba a rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |