Čís. položky 60

Hložník Ferdinand (Svederník 1921 - 2006 Bratislava)

Jezdci, signováno a datováno vlevo nahoře F. Hložník 48, olej/překližka, 42 x 60 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)

24.09.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 80.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-

Aukce: Výtvarné umění, design, nábytek
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 17.09. - 24.09.2016