Hložník Ferdinand (Svederník 1921 - 2006 Bratislava)
Jezdci, signováno a datováno vlevo nahoře F. Hložník 48, olej/překližka, 42 x 60 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |