Hložník Ferdinand (Svederník 1921 - 2006 Bratislava)
Akt, signováno a datováno vlevo nahoře F. Hložník 48, olej/překližka, 42 x 60 cm, lehce poškozená malba, poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 75.000,-
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Ernst Fuchs *
- Anhänger