Čížek Bohumil (Lešany 1913 - 1989 Praha)
Vltava u Zvíretic, signováno a datováno vlevo dole Čížek 53, olej/plátno, 58 x 86 cm, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |