Mikš Joža (1901 - 1966)
Pohled na Sněžku, signováno a datováno vpravo dole Joža Mikš 1929, olej/plátno, 55 x 67,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Mikš Joža (1901 - 1966)
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |