Trávník Leopold (Brno 1888)
Krajina s hradní zříceninou, signováno vpravo dole tužkou L. Trávník, olej/plátno, 52 x 66 cm, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.500,-
Trávník Leopold (Brno 1888)
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |