Cocever Vittorio (1902 - 1971)
Karneval v Benátkách, signováno vpravo dole Cocever V., olej/plátno, 79,5 x 62,5 cm, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |