Skála Karel (Praha 1908 - 2001 Praha)
Stojící dívčí akt, signováno a datováno vpravo dole K. Skála 44, olej/překližka, 30,5 x 25,5 cm, sklo, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |