Ptáček Josef (Praha 1894)
Pohled na dvorní trakt domu na Václavském náměstí, signováno, popsáno a datováno vpravo dole J. Ptáček Praha 1911, olej/plátno, 47,5 x 62,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Ptáček Josef (Praha 1894)
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |