Pravděpodobně slovenský malíř 1. poloviny 20. století
Pohled na Grand hotel Royal v Piešťanech, nesignováno, olej/karton fixovaný na překližce, 30 x 39 cm, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |