Brillantring zus. 0,23 ct
Gold/Weißgold 585, RW 55, 2,9 g leichte GebrauchsspurenøG3
05.09.2016 - 16:17
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Brillantring zus. 0,23 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.09.2016 - 16:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.08. - 05.09.2016 |