Altschliffbrillantring zus. ca. 0,50 ct
Gold 750, zwei Altschliffbrillanten, RW 47, 2,1 gøG2
05.09.2016 - 16:20
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.09.2016 - 16:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.08. - 05.09.2016 |