Brillantsolitär
Weißgold 585, zweifärbig, Altschliffbrillant ca. 1,10 ct RW 55, 4,5 g øG4
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
05.09.2016 - 15:48
- Dosažená cena: **
EUR 1.700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Brillantsolitär
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.09.2016 - 15:48 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 22.08. - 01.09.2016 |