Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt) "Reisigsammler", aus dem Zyklus "Ein neuer Totentanz", in der Platte bezeichnet, Lithographie, Bildausschnitt 38,5 x 28,5 cm, verglast, gerahmt REDUZIERTER RUFPREIS
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
05.09.2016 - 16:00
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.09.2016 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 22.08. - 01.09.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: