Wandspiegel in klassizistischem Charakter
ovale Tafel, 73 x 58 cm, beschnitzter Holzrahmen, bronzefarbig gefasst, bestoßen, Tafel erneuert
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
05.09.2016 - 16:01
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.09.2016 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 22.08. - 01.09.2016 |