Brillant Anhänger
Gold 585, Heiligenmotiv auf Porzellan, fünf Brillanten, zus. ca. 0,25 ct, Rand und Collant tlw. Ziergravur, 18,4 g, Gebrauchsspurenøg7
05.03.2018 - 15:32
- Vyvolávací cena:
Brillant Anhänger
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 05.03.2018 - 15:32 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2018 |