Brillantsolitär
Ring, Gold 585, ein Altschliffbrillant, 0,35 ct, RW 70, 3,9 gøg4
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
29.08.2016 - 17:02
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 29.08.2016 - 17:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.08. - 29.08.2016 |