Altschliff-Brillantring
Weißgold 585, zus. ca. 0,35 ct, Handarbeit, RW 53, 2 g øG2
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
25.08.2016 - 15:31
- Vyvolávací cena:
Altschliff-Brillantring
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.08.2016 - 15:31 |
Prohlídka: | 19.08. - 25.08.2016 |