Paul Kassecker *
(Villach 1903-1992 Aflenz) Gebirgsdorfei, Aquarell auf Papier, signiert Kassecker, betitelt Lietzan, 36, x 46 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
24.08.2016 - 16:58
- Vyvolávací cena:
Paul Kassecker *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 24.08.2016 - 16:58 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.08. - 24.08.2016 |