Eduard Sander *
(Wien 1889-1974) Wien Döbling Kahlenbergerstrasse, Aquarell auf Papier signiert E. Sander 1942, ca. 30,5 x 20,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
24.08.2016 - 17:34
- Vyvolávací cena:
Eduard Sander *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 24.08.2016 - 17:34 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.08. - 24.08.2016 |