Künstler 20. Jh.
Bei Prägraten, Aquarell auf Papier, monogrammiert "PE" 31 x 38 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
24.08.2016 - 17:37
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 24.08.2016 - 17:37 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.08. - 24.08.2016 |