Künstler 20. Jahrhundert
Winterlandschaft, bezeichnet Bakonyi, Gouache auf Papier, 12,5 x 19,5 cm, verglast, gerahmt, (BH)
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
31.08.2016 - 15:55
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jahrhundert
Expert: Mag. Barbara Hagerty
Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736
barbara.hagerty@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 31.08.2016 - 15:55 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.08. - 31.08.2016 |