Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009) "Rembrandtjahr 1969", rechts unten signiert Alfred Hrdlicka, Radierung, nummeriert 89/100, Plattengröße ca. 20 x 18 cm, Blattgröße ca. 65 x 50 cm, alte Klebereste, Blattrand beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
31.08.2016 - 16:01
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 31.08.2016 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.08. - 31.08.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-