Maler Anfang 20. Jh.
"Seelandschaft", links unten undeutlich signiert, Öl auf Karton, ca. 22 x 27 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
31.08.2016 - 16:15
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Maler Anfang 20. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 31.08.2016 - 16:15 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.08. - 31.08.2016 |